GDF Biuro Rachunkowe - Kraków
tel.: +48 12 429 51 93
A

GDF Biuro Rachunkowe jest firmą usługową działającą na rynku usług finansowo – księgowych od 1998r. Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm (segment MSP).

Posiadamy wymaganą przepisami licencję Ministerstwa Finansów nr 1784/96 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz niektórych czynności doradztwa podatkowego. Ubezpieczenie obejmuje również odpowiedzialność usług kadrowo-płacowych

bW naszym Biurze Rachunkowym zatrudnionych jest 16 osób. Można wyróżnić 3 specjalistów od spraw kadrowo-płacowych i 7 samodzielnych księgowych z uprawnieniami – certyfikat Ministerstwa Finansów.

Jakość świadczonych przez nas usług zawdzięczamy wiedzy i kwalifikacjom naszych pracowników na bieżąco podnoszonym poprzez szkolenia organizowane w krakowskiej Izbie Skarbowej czy renomowanych firmach szkoleniowych jak Instytut Studiów Podatkowych prowadzony przez Pana Modzelewskiego.

Dostęp do wyspecjalizowanych serwisów podatkowo-kadrowych oraz pokaźnych rozmiarów archiwum wiedzy podatkowej pozwala nam świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie.

cCzęść pracowników posiada certyfikaty księgowe nadane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub certyfikaty Głównego Księgowego nadane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, a niektóre osoby są w trakcie zdawania egzaminów uprawniających do wykonywania zawodu Biegłego Rewidenta.

GDF - Biuro Rachunkowe
ChecklistDoświadczenie
Lata doświadczenia na rynku, szkolenia pracowników, dostęp do najnowszych interpretacji podatkowych pozwalają twierdzić, iż  nawet w przypadku bardzo specyficznej i nietypowej działalności naszych klientów świadczymy usługi na wysokim poziomie i w zgodzie z prawem podatkowym jak i bilansowym.
ChecklistKompleksowość
Współpracujemy z kilkoma kancelariami prawnymi, w związku z czym nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie porad prawnych. Kompleksowość naszej oferty polega również na tym, iż prowadzimy współpracę ze specjalistą ds. BHP oraz Ppoż. i w razie potrzeby zajmujemy się aranżacją spotkań oraz koordynacją zleconych szkoleń czy zadań.
GDF - Biuro Rachunkowe


Pracujemy dla

  • Client 5Client 5
  • Client 4Client 4
  • Client 3Client 3
  • Client 2Client 2
  • Client 1Client 1